FAQJA ME HUMOR

Faqja e Par | Biografija Ima | Fotot e Shoqeris 1 | Qka ka 3 | Faqja per Kontakte | Linqet e Preferuara | Humoro Skopi 1 | Faqja Per Te Me Derguar E-mail | Foto HiP HoP | Foto Te Ndryshme 2 | Foto MiTrOvIcA 3 | Faqja e Humorit 2 | Foto Tjera Te Mitrovices | Foto Te Ndryshme 4 | Foto Michael Jordan 5 | Foto Te Ndryshme 6 | Faqja Me Humor 3 | Foto Qesharake 1


Polici dhe fshatari
--------------------------------------------------------------------------------
Nje polic shetit rruges e e shef nje fshatar siper nji kamionit me molla , qironte mollat ,merrte farat e molles e i shtinte ne nje thes
I kuriozuar e pyeti fshatarin ,
"Po ti cka bene me ato molla , i qiron edhe i vun farat e molles ne thes, pse?
Fshatari i thot "Po ju nuk e dini se farat e molles ndihmojne ne permirsimin e inteleigjences"!
Polici edhe ma i kuriozuar e pyeti prap
"Po ju cka beni me ato i shitni "?
Fshatari : "Po si jo i shes"!
Polici :Sa kushton njera ?
Fshatari :100 lek copa
Polici Ne regull mi jep tri copa .
I marr tri fara mollash e i jep fshatarit 300 lek
E merr njeren edhe e han , Edhe polici fillon te mendojn me za ."Po une i dhash 300 lek ,po me ato pare mund te blej 10 kg molla e kisha pasur ma teper fara mollash .
E fshatari po ja kthen
A ke pa se je ma inteleigjent te kan ndihmuar
E polici :" Po besa me drejt e ke ......mi jep edhe tri copa" ..........

Barcoleta per Polic
--------------------------------------------------------------------------------
Vjen polici me marre femine e vet ne foshnjore (cerdhe) dhe e vet msusja:
- Zotni cili femij eshte i juaji
- Ska lidhje, ma nep cilinda - i thote polici
Edhe ashtu duhet mi kthy prep neser


Fjalori Shqip - Turqisht
--------------------------------------------------------------------------------
Per ato si nuk i dijn qe disa fjale "turke"......!

Roboti - Teneqe insan
Radio - Dyzen kuti
Telefoni - Gajtan Muhabet
Citroni - Mashalla Limu
Aeroplani - Hava lezet
Polici - Dajak insan
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

da permirsime:
polici: pendrek efendi
Prezervativi - SHYQYR LLASTIK
Kamarieri - Sofraxhi
Kamerieri si vjedh - Pa terezi sofraxhi
citroni: nuk ka fjal adekuate(!)
mobillni: muhabet pa gajtan... tv- sehir kuti