The COOLEST Games Ever Made

Faqja e Par | Biografija Ima | Fotot e Shoqeris 1 | Qka ka 3 | Faqja per Kontakte | Linqet e Preferuara | Humoro Skopi 1 | Faqja Per Te Me Derguar E-mail | Foto HiP HoP | Foto Te Ndryshme 2 | Foto MiTrOvIcA 3 | Faqja e Humorit 2 | Foto Tjera Te Mitrovices | Foto Te Ndryshme 4 | Foto Michael Jordan 5 | Foto Te Ndryshme 6 | Faqja Me Humor 3 | Foto Qesharake 1

HUMORI

Skeleti me dur te zhyta
Jon kan shqiptari,amerikani,edhe gjermoni,edhe jon shku ni hotel edhe kan lyp apartament ai njeri ja u ka bo krejt o ne rregull po ne banjo o ni skelet me dur te zhyta,ata kan than ani ska lidhje jon shku...shqiptari ja ka nis me maru pallaqinka e amerikani ka than pa shku me kqyre qat sklet se kom lan edhe kur u hi ne banjo i ka dal skeleti e i ka than une jom skeleti me dur te zhyta edhe u dek amerikani,mas nja 30 minutave ka thon gjermoni qka u bo me amerikanin more u shku ne banjo kur u hi edhe ktina i ka dal skeleti edhe ky u dek e kur i ka kry shqiptari pallaqinkat u shku mi la durt edhe kur u hi ne banjo i ka dal skeleti me dur te zhyta e i ka than une jom skeleti me dur te zhyta e shqiptari ja ka bo ani hajt laj durt edhe hajna bashk hahahah

e kam perbi qelesin
Fatoni i vogel duke luajtur me shok e kishte perbi qelesin e shtepis dhe kur e pa se eshte duke ia zen frymen shkon ne shtepi dhe menjeher nena dhe babi e qeojn te mjeku dhe i thoshte nena e fatonit mjekut se e ka perbi fatoni qelsein edhe mjeku i tha ani ska kurfare problemi tash muni me hi nga dritarja hahahhaha


Beni & Prostitutka
Rruges beni ishte duke shkuar ne qytet per disa pun dhe e ndali nje prostitutk dhe i thoshte se ishte i mire e simpatik e beni e pyeti se qfare pune kryen ti ajo i tha vetem mi jap 50 euro une bej qka me thua ti edhe beni i tha ani hajde pra nimom me i qkarku do thas hahaha

agroni dhe bicikleta e tij e vjeter
u kan ni djal e ka pas emrin agron i ka pas 9 vjet edhe e ka pas ni biciklet te vjeter edhe e kishin derguar te shpis me ble ne dyqan nje gazet edhe agroni ishte shkuar me biciklet edhe bicikleten e kishte len jash kur dul nga dyqani e pa se ja kishin vjedhur bicikleten dhe ja filloi te qaj...nja 120 metra larg tij ishin nja 100 njerz e shkojshin me vorros nje plak 89 vjeqare dhe kur e pa nje njeri agronin duke qajt shkoj e i tha mos qaj se e vjeter u kan e agroni i tha e vjeter e vjeter veq edhe naj dite i kisha hyp hahahaha